KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Hakkımızda

1970 yılında kurulan şirketimiz, 1980 yılında hedeflerimizi geliştirerek bir turizm cenneti olan Didim'de de faaliyet göstermeye başladı.

Sektördeki deneyim ve tecrübemizle, EKİZLER MİMARLIK İNŞAAT olarak bölgenin istikrarlı ve büyük inşaat firmaları arasında fark yaratırken, İstanbul Büyükçekmece'de de EKİZLER İNŞAAT adı altında kalitenin ve güvenin sembolü olduk. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onlarca projede elde ettiğimiz başarıyı satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini en değerli ilkemiz olarak benimsememize borçluyuz. Her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Biraz eski moda olsa da müşterilerimizi daima dostlarımız olarak kabul ediyoruz. 

Şirketimiz bünyesinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde mimarlık hizmetleri, projelendirme tasarım, tadilat, dekorasyon, proje danışmanlığı ve 3d modelleme hizmetleri konusunda uzman teknik personel ve mimarları ile hizmetinizdedir. 

Alanında uzman kadromuz boş bir arsadan başlayarak binanın temelinden anahtar teslimine kadar geçen süreçte Türkiye Standartları Enstitüsünün belirlediği şart ve düzenlemelere uygun malzemeler ve tekniklerle çalışarak, huzur içinde yaşayabileceğiniz rüyalarınızın evine kavuşmanızı sağlar.

Firmamız Hakkında